Wygraj produkty COCOSOLIS na cały rok!

© 2020 COCOSOLIS | All rights reserved 

Twoje zmysły nie oprą się pokusie czekoladowego zapachu. Posmakuj go swoją skórą :) CHOCO sprawi, że będzie aksamitnie miękka i delikatna. 

Zarejestruj swój adres e-mail lub złóż zamówienie, a będziesz mieć możliwość wygrania jednego z 3 zestawów 12 wybranych przez Ciebie produktów COCOSOLIS lub jednego z 3 pudełek Luxury Coffee Scrub Box.

Wygraj produkty

COCOSOLIS na cały rok!

Weź udział do końca stycznia! Każdego miesiąca będziemy losować imiona dwóch z Was, którzy otrzymają odpowiednio 1 zestaw 12 wybranych przez siebie produktów COCOSOLIS lub 1 Luxury Coffee Scrub Box

10 dnia każdego miesiąca ogłosimy zwycięzców za miniony okres tutaj. 

Ucz się więcej

Wzmocnij swoje włosy naturalnymi olejkami z HAIR, odśwież je podczas zimowych miesięcy! 

Ucz się więcej

Wyobraź sobie lato pachnące tropikalnym mango. Nakładaj MANGO codziennie i on natychmiast przeniesie Cię na egzotyczną wyspę. 

Ucz się więcej

Nawet słabsze promienie słoneczne oddziałują na skórę. Zachowaj zdrowie i odżywienie nawet w chłodne miesiące dzięki Natural Sunscreen Lotion SPF 30. 

Ucz się więcej

Odśwież zmysły cytrusowym zapachem, podczas gdy CITRO dostarczy Twojej skórze cenne witaminy i minerały z egzotycznych olejków organicznych. 

Ucz się więcejUcz się więcej

ALOHA wita Cię lekkim kokosowym zapachem i delikatną pielęgnacją nawet dla najbardziej wrażliwej skóry. 

Intensywna całoroczna pielęgnacja ciała z olejkiem SKIN Stretch Mark Dry Oil. Zapobiega i redukuje rozstępy, usuwa niedoskonałości skóry! 

Ucz się więcej

Zachowaj swój młodzieńczy wygląd dzięki SKIN Collagen Booster Dry Oil. Dla nawilżonej i elastycznej skóry, która jest Twoją największą zaletą w świecie piękna! 

Ucz się więcej

Jędrną i wymodelowaną sylwetkę osiągniesz dzięki SKIN Anti-Cellulite Dry Oil. Stonizowana skóra to prawdziwy klejnot, który możesz nosić przez cały rok. 

Ucz się więcej

Utrzymaj opaleniznę dłużej z COOL, który koi skórę i chroni ją przed wysuszeniem po opalaniu na słońcu i solarium. 

Ucz się więcejUcz się więcej

Wyższa ochrona i dłuższa żywotność Twojej opalenizny dzięki Natural Sunscreen Lotion SPF 50. Utrzymaj nawilżoną i odżywioną skórę, z intensywną i piękną opalenizną podczas upalnego lata lub egzotycznych wakacji. 

Z peelingami COCOSOLIS poczujesz natychmiastowy, namacalny efekt już po pierwszej kąpieli! Skóra jest odnowiona, delikatna i pachnąca! 

Ucz się więcejPromo Terms

Gra rozpoczyna się 9.11. 2020 roku i potrwa do 31 stycznia 2021 r.

Naturalne & Organiczne

Stworzone z miłością

Z postawą

Produkty COCOSOLIS są zawsze naturalne i powstają wyłącznie z najwyższej jakości tłoczonych na zimno olejów organicznych.

Stworzone z miłością i szacunkiem do ludzi i natury.
Delikatne dla skóry. Posiadają zapach, w którym się zakochasz. Stworzone z miłością.

Bez parabenów, sztucznych barwników, olejów mineralnych i syntetycznych i oczywiście nietestowane na zwierzętach!

Ucz się więcej

Dodaj blasku do każdej chwili dzięki GLOW Shimmer Oil!